ПОНЕДЕЛНИК – 12.02.2018
 
06.00 “Страници от живота” – сериал, 97 еп. /п/
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 141 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 22, 23 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 39 еп. /п/
09.30 "Вангелия" - сериал 11 еп.
10.30 “Гориво в кръвта" - игр. филм
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 141 еп. /п/
13.30 “За жълти стотинки” – игр. филм
15.30 “Новини”
16.00 “Покахонтас” – аним. филм, 24 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 142 еп.    
17.30 “Новини”
18.00 “Франклин” – аним. филм, 40 еп.  
18.30 “Страници от живота” – сериал, 98 еп.
19.30 “Новини” – центр. емисия
20.00 “Футболна среща „Ботев” – Враца“ /п/
22.30 “Новини” /п/  
23.00 “Имало едно време едно ченге"  - игр. филм
00.00 "Край на програмата"


ВТОРНИК – 13.02.2018
 
06.00 “Страници от живота” – сериал, 98 еп. /п/
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 142 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 23, 24 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 40 еп. /п/
09.30 "Вангелия" - сериал 12 еп.
10.30 “Името на розата” – игр. филм
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 142 еп. /п/  
13.30 “Висоцки” – игр. филм
15.30 “Новини”
16.00 “Покахонтас” – аним. филм, 25 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 143 еп.  
17.30 “Новини”
18.00 “Франклин” – аним. филм, 41 еп.    
18.30 “Страници от живота” – сериал, 99 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия
20.00 “Футболна среща „Ботев” – Враца“ /п/
21.30 “Страници от живота” – сериал, 99 еп. /п/
22.30 “Новини” /п/  
23.00 "Изкуплението" игр. филм
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 14.02.2018
 
06.00 “Страници от живота” – сериал, 99 еп. /п/
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 143 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 24, 25 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 41 еп. /п/
09.30 "Кво Вадис" - сериал 1 еп.
10.30 “Храбрите" - игр. филм
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 143 еп. /п/
13.30 “Веднъж в живота” – игр. филм
15.30 “Новини”  
16.00 “Покахонтас” – аним. филм, 26 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 144 еп.    
17.30 “Новини”
18.00 “Франклин” – аним. филм, 42 еп.  
18.30 “Страници от живота” – сериал, 100 еп.
19.30 “Новини” – центр. емисия
20.00 “Футболна среща „Ботев” – Враца“ /п/
21.30 “Страници от живота” – сериал, 100 еп. /п/
22.30 “Новини” /п/  
23.00 “И Бог създаде жената" - игр. филм
00.00 "Край на програмата"


ЧЕТВЪРТЪК – 15.02.2018
 
06.00 “Страници от живота” – сериал, 100 еп. /п/
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 144 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 25, 26 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 42 еп. /п/
09.30 "Кво Вадис" - сериал 2 еп.
10.30 “Глуха линия” - игр. филм
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 144 еп. /п/  
13.30 “Уимбълдън” - игр. филм
15.30 “Новини”
16.00 “Легендата за Зоро” – аним. филм, 1 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 145 еп.  
17.30 “Новини”
18.00 “Франклин” – аним. филм, 43 еп.    
18.30 “Страници от живота” – сериал, 101 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия
20.00 “Футболна среща „Ботев” – Враца“ /п/
21.30 “Страници от живота” – сериал, 101 еп. /п/
22.30 “Новини” /п/  
23.00 “Град на насилие" - игр. филм
00.00 "Край на програмата"


ПЕТЪК – 16.02.2018
 
06.00 “Страници от живота” – сериал, 101 еп. /п/
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 145 еп. /п/  
08.00 “Легендата за Зоро” – аним. филм, 1 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 43 еп. /п/
09.30 "Кво Вадис" - сериал, 3 еп.
10.30 “Хлапетата на Америка”  – игр. филм
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 145 еп. /п/  
13.30 “Властелинът Дракон” – игр. филм
15.30 “Новини”
16.00 “Легендата за Зоро” – аним. филм, 2 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 146 еп.  
17.30 “Новини”
18.00 “Франклин” – аним. филм, 44 еп.    
18.30 “Страници от живота” – сериал, 102 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия
20.00 “Футболна среща „Ботев” – Враца“ /п/
21.30 “Страници от живота” – сериал, 102 еп. /п/
22.30 “Новини” /п/  
23.00 “И ангелите ядът боб" - игр. филм
00.00 "Край на програмата"


СЪБОТА – 17.02.2018
 
06.00 “Страници от живота” – сериал, 102 еп. /п/       
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 146 еп. /п/
08.00 “Легендата за Зоро” – аним. филм, 1, 2 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 44 еп. /п/
09.30 "Кво Вадис " - сериал, 4 еп.
10.30 “Като пашец от глухарче” – игр. филм
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 146 еп. /п/
13.30 “Вие сте голям красавец” - игр. филм
15.30 “Франклин” – аним. филм, 45 еп.
16.00 “Легендата за Зоро” – аним. филм, 3 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 147 еп.    
17.30 “Планета земя” – док. филм, 5 еп.
18.30 “Страници от живота” – сериал, 103 еп.
19.15 “Херкулес” – аним. филм
20.00 “Аржентинско танго” - ДКТ Монтана
21.30 “Страници от живота” – сериал, 103 еп. /п/
22.15 “Извинявай ако те нарека любов" - игр. филм
00.00 "Край на програмата"


НЕДЕЛЯ – 18.02.2018
 
06.00 “Страници от живота” – сериал, 103 еп. /п/
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 147 еп. /п/  
08.00 “Легендата за Зоро” – аним. филм, 2, 3 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 45 еп. /п/
09.30 "Кво Вадис " - сериал, 5 еп.
10.30 “Аржентинско танго” - ДКТ-Монтана /п/
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 147 еп. /п/  
13.30 “Бегълците” - аним. филм
15.30 “Франклин” – аним. филм, 46 еп.   
16.00 “Легендата за Зоро” – аним. филм, 4 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 148 еп.
17.30 “Планета земя” – док. филм, 6 еп.
18.30 “Страници от живота” – сериал, 104 еп.
19.15 “Дванадесетте коледни дни” – аним. филм
20.00 “Откраднато лято” – игр. филм
21.30 “Страници от живота” – сериал, 104 еп. /п/
22.15 “Кула на смъртта" - игр. филм
00.00 "Край на програмата"



 Анкета

Какво отопление използвате през зимата?


Виж резултатите