ПОНЕДЕЛНИК – 16.10.2017 
  
06.00 “Кво Вадис” – сериал, 4 еп. /п/ 
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 22 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 5, 6 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 16, 17, 18 еп. /п/
10.30 “Дядо Кой?” – игр. филм /п/
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 22 еп. /п/ 
13.30 “Виетнам” – док. филм, 5 еп.
14.00 “Другият наш живот” - игр. филм  
16.00 “Покахонтас” – аним. филм, 7 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 23 еп.    
17.30 “Новини”
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 19 еп.  
18.30 “Кво Вадис” – сериал, 5 еп.
19.30 “Новини” – центр. емисия 
20.00 “Футболна среща „Ботев” – Враца“ 
22.30 “Новини” /п/  
23.00 "Другото мълчание" игр. филм
00.00 "Край на програмата


ВТОРНИК – 17.10.2017 
 
06.00 “Кво Вадис” – сериал, 5 еп. /п/ 
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 23 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 6, 7 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 17, 18, 19 еп. /п/
10.30 “Една различна Коледа" - игр. филм
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 23 еп. /п/  
13.30 “Виетнам” – док. филм, 6 еп.
14.00 “Екатерина Велика” 1 част - игр. филм 
16.00 “Покахонтас” – аним. филм, 8 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 24 еп.  
17.30 “Новини”
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 20 еп.    
18.30 “Кво Вадис” – сериал, 6 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия 
20.00 "Елена" - игр. филм
21.30 “Кво Вадис” – сериал, 6 еп. /п/ 
22.30 “Новини” /п/  
23.00 “Френска любов"  - игр. филм
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 18.10.2017 
  
06.00 “Кво Вадис” – сериал, 6 еп. /п/ 
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 24 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 7, 8 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 18, 19, 20 еп. /п/
10.30 “Елза и Фред” – игр. филм
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 24 еп. /п/ 
13.30 “Виетнам” – док. филм, 7 еп.
14.00 “Екатерина Велика” 2 част - игр. филм  
16.00 “Покахонтас” – аним. филм, 9 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 25 еп.    
17.30 “Новини”
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 21 еп  
18.30 “Слепият” – сериал, 1 еп.
19.30 “Новини” – центр. емисия 
20.00 “Висша лига на БАМФ - Враца“
21.30 “Слепият” – сериал, 1 еп. /п/
22.30 “Новини” /п/  
23.00 "Френско жиголо" игр. филм
00.00 "Край на програмата"


ЧЕТВЪРТЪК – 19.10.2017 
 
06.00 “Слепият” – сериал, 1 еп. /п/ 
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 25 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 8, 9 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 19, 20, 21 еп. /п/
10.30 “Ермано" - игр. филм
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 25 еп. /п/  
13.30 “Виетнам” – док. филм, 8 еп.
14.00 “Ел Сид” 1 част - игр. филм
16.00 “Покахонтас” – аним. филм, 10 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 26 еп.  
17.30 “Новини”
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 22 еп.    
18.30 “Слепият” – сериал, 2 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия 
20.00 “Висша лига на БАМФ - Враца“
21.30 “Слепият” – сериал, 2 еп. /п/
22.30 “Новини” /п/  
23.00 “Фани и Александър" - игр. филм
00.00 "Край на програмата"


ПЕТЪК – 20.10.2017 
 
06.00 “Слепият” – сериал, 2 еп. /п/ 
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 26 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 9, 10 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 20, 21, 22 еп. /п/
10.30 “Фантомас" - игр. филм 
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 26 еп. /п/  
13.30 “Вселената след края на земята” – док. филм
14.00 “Ел Сид” 2 част - игр. филм
16.00 “Покахонтас” – аним. филм, 11 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 27 еп.  
17.30 “Новини”
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 23 еп.    
18.30 “Слепият” – сериал, 3 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия 
20.00 “Висша лига на БАМФ - Враца“
21.30 “Слепият” – сериал, 3 еп. /п/ 
22.30 “Новини” /п/  
23.00 “Франкенщайн" - игр. филм
00.00 "Край на програмата"


СЪБОТА – 21.10.2017 
 
06.00 “Слепият” – сериал, 3 еп. /п/       
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 27 еп. /п/ 
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 10, 11 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 21, 22, 23 еп.
10.30 “Фантомас срещу Скотланд Ярд” - игр. филм
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 27 еп. /п/ 
13.30 “Втора Световна” 1 част – док. филм.
14.00 “Феникс” - игр. филм
15.30 “Робин Худ” – аним. филм, 24 еп. 
16.00 “Покахонтас” – аним. филм, 12 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 28 еп.    
17.30 “Втора Световна” 2 част – док. филм.
18.30 “Слепият” – сериал, 4 еп. 
19.15 “Каспър” – аним. филм
20.00 “Гас Деларио невидимият човек” - игр. филм 
21.30 “Слепият” – сериал, 4 еп. /п/ 
22.15 “Глуха линия" - игр. филм
00.00 "Край на програмата"


НЕДЕЛЯ – 22.10.2017 
 
06.00 “Слепият” – сериал, 4 еп. /п/ 
07.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 28 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас” – аним. филм, 11, 12 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 22, 23, 24 еп. /п/
10.30 “Фантомас се развихря”  – игр. филм /п/
12.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 28 еп. /п/  
13.30 “Втора Световна” 2 част – док. филм. /п/
14.00 “Гогол” - игр. филм
15.30 “Робин Худ” – аним. филм, 25 еп.   
16.00 “Покахонтас” – аним. филм, 13 еп.
16.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 29 еп.
17.30 “Ту Пак завинаги” – док. филм
18.30 “Слепият” – сериал, 5 еп.
19.15 “Къдрокоско” – аним. филм
20.00 “Големият ресторант” – игр. филм
21.30 “Слепият” – сериал, 5 еп. /п/ 
22.15 “Големият бос" - игр. филм
00.00 "Край на програмата"