СК „Победа”- Враца стана отборен шампион

24 Април 2018, 14:17     0

СК „Победа” - Враца стана отборен шампион на фул контакт в пролетния турнир за купа „ИККЕН“. Състезанието е много престижно в България, тъй като събира двойно повече участници от държавно първенство. Над 600 човека се съревноваваха в продължение на 13 часа в столичния спортен център „Люлин“. В различните категории 5 от 6-те състезатели на клуба станаха шампиони, което  осигури първото място в отборното класиране на фул контакт. Треньорът Венелин Янков остана много доволен от всички състезатели в клуба по кикбокс. Купи за триумфа в своите категории заслужиха Робърт Калъпов /42 кг/ при момчетата до 13 г., Дионис Димитров /60 кг/ при 13-14-годишните, Теодор Стаменов /67 кг/ при юношите младша, Дейвид Илиев /63.5 кг/ и Стефан Стефанов /81 кг/ при старшата възраст. С бронзов медал се прибра Петьо Руменов /52 кг/ при 14-15-годишните момчета.