“Локомотив” Мз с четвърти пореден успех в подготовката

01 Февруари 2021, 19:31     0

“Локомотив” Мездра записа четвъртия си пореден и най-категоричен успех от зимната си подготовка до момента. Момчетата на Николай Нинов сразиха с 5:0 отбора на “Пещера” Галата. Мачът се игра на терена с изкуствена настилка на градския стадион в Мездра. Хеттрик за домакините отбеляза Валдемар Стоянов, а два голо добави неговият партньор в атаката Лионел Матадос. Първия гол падна още в 14 мин. след рикошет. В 41 минута, Валдемар се разписа отново след асистенция на неговият брат Браиан Стоянов, а двата отбора се прибраха на почивката при резултат 2:0 за “Локомотив”. 15 мин. след подновяването на играта Владимир Стоянов изведе Лионел Матадос в наказателното поле за класическото 3:0. В 82 минута Валдемар Стоянов оформи своя хеттрик, а за крайното 5:0 в 86 минута бе точен Лионел Матадос. Следващата проверка на “Локомотив” е на 3 февруари в сряда от 15:00ч, когато “червено-черните” ще гостуват на “Чавдар” Етрополе в Етрополе.