Класическа победа с 3:0 за U11 на „Ботев”

09 Март 2018, 14:40     0

Класическа победа с 3:0 записа тима на U11 на „Ботев” в контролна среща. Момчетата на Тодор Гарев и Илиян Маринов надиграха като гости връстниците си от Монтана. Двубоят се игра на изкуствения терен в комплекс „Огоста”. Проливният дъжд вчера затрудни максимално и двата отбора, но по-бързо в обстановката се ориентираха врачанските футболисти. През първата част гостите поведоха с 1:0 с гол на Диян Танчев след асистенция на Митко Панов. След почивката врачани продължиха да диктуват темпото на игра и реализираха още два гола. Танчев удвои преднината на „Ботев” от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Панов в наказателното поле. Крайното 3:0 в полза на врачани оформи Янислав Тонов, отново след асистенция на Панов. През другата седмица отборът на „Ботев” ще изиграе последната си контролна среща преди старта на пролетния полусезон в първенството на U 11, в зона „Велико Търново”. Консултантът в ДЮШ на „Ботев” Кевин Кое изгледа контролата с тима на „Монтана” и поздрави всички футболисти за представянето им, като персонално отличи Митко Панов, който бе в основата и на трите попадения за врачани.