Дубълът на “Ботев” Враца загуби от “Балкан” Ботевград

03 Февруари 2021, 19:01     0

Вторият състав на “Ботев” Враца загуби с 3:2 контролна среща срещу отбора на “Балкан” Ботевград. Срещата се игра в с. Скравена, като първата част на мача бе много атрактивна. “Балкан” откри резултата още в 6 мин. Малко по-късно при ответната атака изравнителния гол за “Ботев” отбеляза 16 г. Асен Русинов. В следващите няколко минути обаче топката спря два пъти в мрежата на врачани. Силното представяне на “Балкан” продължи с още 3 опасни атаки, при една от които гредата спаси “Ботев” от четвърто попадение. Младата селекция на Радостин Александров също направи пропуски. След почивката битката се водеше в центъра на терена, а малко преди последния съдийски сигнал 16 г. Йордан Желев оформи крайното 3:2.