Бронзов медал за клуб „Павел Павлов”

20 Юни 2018, 14:24     0

Състезателката на врачанския клуб „Павел Павлов”, Десислава Йорданова спечели бронза в скока на дължина. Йорданова спечели медала си като преодоля 5.38 м. на националния шампионат за юноши и девойки под 20 г. в София.  Непосредствено след нея се нареди Ани Павлова от АК „Враца” с 5.35 м. в същата дисциплина. На 4-то място, но на 800 м, остана  Дева-Мария Драгиева от „Атлет” - Мездра с 2:27.03 мин. На 400 м тя е 8-а с 61.04 сек. На 1 500 м Иван Драгановски от мездренския клуб се нареди 12-и с 4:35.18 мин., след него остана Любомир Иванов от СК „Олимпия-Враца” с 4:40.84 мин.  На крачка от медалите в сектора за хвърляне на копие остана Венелин Кашов от Мизия. С 47.92 м той е 4-и, а 5-и е съотборникът му Иван Беляшки. Извън класирането участваха двама състезатели на мездренския клуб „Атлет”. Митко Ценов на 5 000 м избяга дистанцията за 14:25.74 мин. а Иво Балабанов на 3 000 м стипълчейз , даде време от 9:07.18 мин.