“Ботев” Враца загуби от “ЦСКА-София”

02 Февруари 2021, 18:55     0

“Ботев” Враца прекрати серията от мачове без допуснат гол на “ЦСКА-София”, но загуби контролата с 3:1. Резултатът бе открит в 10 мин. врачани отнеха топката в средата на терена, тя се оказа в Даниел Генов който с мощен шут от около 30 метра заби коженото кълбо в горния ъгъл на вратата. Само 8 минути по-късно, Тибо Вион изведе на фланга Георги Йомов, който подаде към Али Соу. Нападателят на червените засече топката за 1:1. Малко по-късно Тиаго размени няколко добри подавания със Соу и Йомов. Топката отново се озова във краката на бразилеца който реализира за 2:1. Третия гол дойде малко след старта на втората част. След пробив на Брадли Мазику, играч на червените стреля от границата на наказателното поле и удвои аванса на софийския тим. В 58 минута на терена се разрази конфликт между Георги Йомов и Аласан Н’Диайе които се сблъскаха. Главният съдия показа директни червени картони и на двамата играчи. След постигната договорка между наставниците Бруно Акрапович и Тони Здравков двата тима завършиха с по 11 души на терена.