„Ботев 93” продължава без загуба в Лига Ветерани

08 Януари 2018, 17:38     0

„Ботев 93” запази лидерската си позиция в първенството по мини футбол за ветерани на на БАМФ – Враца. В среща от 3 кръг формацията на Вангел Вангелов надигра с 9:4 тима на „Кафето”. Валентин Лилов откри резултата още във 2-та минута, но Николай Тодоров направи пълен обрат само в рамките на 60 секунди – в 6 и 7 минута. До почивката Юлиян Георгиев и Лилов се разписаха за 3:2 в полза на „Ботев 93”. Валентин Лилов вкара нови два гола в 27-ата и 28-ата минути за 5:2. Последваха две попадения и на Николай Гергов за 7:2. Георги Янев отговори с два гола за 4:7. Неудържимият в този мач Лилов реализира петия си гол, а Гергов вкара още един за крайното 9:4. В другия мач от първенството отборът на „Атлетик 1996” победи „Evergreen” с 4:1. Точни за победителите бяха Александър Младенов, Мирчо Иванов, Цветан Атанасов и Светлин Савчев. Почетното попадение за „Evergreen” реализира Пламен Пешев. В последния мач от третия кръг „Скрита Сила” надигра „Скара Бира” с 4:2. С два гола за победителите се отличи Петър Андровски, а по веднъж точни бяха Давид Колев и Емил Димитров. Двете попадения за „Скара Бира” отбеляза Ивайло Малджански.