Втора поредна победа в Суперлигата за „Монтана“

16 Октомври 2017, 17:05     0

Волейболистите на Даниел Пеев записа втора победа във волейболната Суперлига след успеха над "Левски“ в първия кръг. В зала „Младост“ в северозападния град домакините се наложиха с 3:1 над „Марек Юнион-Ивкони“.

„Монтана“ контролираше играта в първия гейм и закономерно поведе. Във втория обаче гостите взеха инициативата, имаха предимство почти през цялото време, на моменти водеха с 3-4 точки. „Монтана“ изравни при 22:22 и след оспорвани разигравания измъкна гейма с 27:25.

В третата част Марек отново бе по-настоятелният тим, при второто техническо прекъсване имаше аванс от 16:9 и въпреки че Монтана изравни при 21:21, гостите намалиха.

Четвъртият гейм започна с тотално надмощие на домакините, които не допуснаха изненада и се поздравиха с първи домакински успех за сезона.