Победи за врачанските футболисти

17 Октомври 2017, 17:00     0

Две победи записаха футболистите на „Ботев“ -Враца в изтеглените мачове от шестия кръг на първенствата при U 11 и U 15 в зона „Велико Търново“. Врачани играха с връстниците си от Монтана. По-малките записаха успех с 6:0.  Още през първата част домакините вкараха 5 гола и на практика решиха крайния изход от двубоя. Кристиан Грозданов откри резултата с далечен удар в 14-ата минута. Последваха 2 попадения на Митко Панов и по едно на Божидар Джунов и Пламен Петров. След почивката темпото спадна, но все пак домакините реализираха още един гол. Точен за крайното 6:0 бе отновоГрозданов с удар от около 20 метра.
Треньорът на врачани Тодор Гарев бе категоричен, че това е най-добрият мач за неговите възпитаници от началото на сезона.