Загуба за „Ботев” на „Балчик къп”

29 Януари 2018, 14:43     0

„Ботев”-Враца претърпя поражение във втория си мач от турнира „Балчик къп”. Момчетата на Сашо Ангелов отстъпиха с 0:1 на домакините от „Черноморец”-Балчик.  Двубоят се игра на стадиона в Шабла. Срещата започна отлично за врачани, като в първите секунди Румен Рангелов излезе сам срещу стража на домакините, но прати топката на сантиметри покрай вратата. Последва удар по диагонала на Атанас Кабов, но и той премина встрани от целта. Единственото попадение падна в 23-ата минута, когато футболист на „Черноморец” засече с глава центрирането от корнер на свой съотборник и изненада стража Христо Митов. До почивката пропуски за „Ботев” направиха Даниел Гаджев и Емил Стоев. Врачани създадоха куп положения и през втората част, но нямаха шанс да изравнят. Иван Колев, Борислав Борисов, Янаки Смирнов и на три пъти на Петър Атанасов имаха своите шансове за гол, но късметът не бе на тяхна страна. Следващият мач на „Ботев” е утре срещу тима на „Добруджа”-Добрич. Двубоят започва от 14.30 часа.