Равенство за U 11 срещу „Септември”

09 Февруари 2018, 13:12     0

Отборите на „Ботев”-Враца и „Септември” – София не успяха да излъчат победител и завършиха наравно 1:1 в контролна среща при U11. Двубоят се игра на стадиона в Етрополе. Момчетата на Тодор Гарев трябваше да играят с връстниците си от „Локомотив”-София, но поради голям брой заболели, „железничарите” се отказаха да пътуват. Първата част на мача бе равностойна. Още в 5-ата минута врачани имаха възможност да открият резултата, но удар на Божидар Джунов от границата на пеналта срещна напречната греда. Минута преди края на първата част столичани се разписаха за 1:0. През втората част врачани бяха по-активният тим на терена и създадоха куп положения. Митко Панов на два пъти, Кристиян Грозданов и Божидар Джунов пропуснаха от удобни позиции. Все пак правдата възтържествува и пет минути преди преди края на мача Джунов изравни след асистенция на Грозданов. Следващата проверка на U 11 на „Ботев”-Враца е на 15 февруари. По всяка вероятност двубоят ще се играе на стадион „Огоста” в Монтана, като часът на срещата ще бъде уточнен допълнително.