Победа за юношите на ВК „Ботев”

09 Февруари 2018, 13:08     0

Юношите на ВК „Ботев”-Враца записаха победа с 3:0 гейма като гости на „Локомотив”-Червен бряг. Двубоят бе от 10 кръг на шампионата в група „Е”. Победата за момчетата на Маргарита Илиева не дойде никак лесно, като и трите части бяха изключително оспорвани. Врачани спечелиха първия гейм с 25:19. Последва успех с 25:18. В последната част резултатът вървеше точка за точка, но в крайна сметка тимът на „Ботев” спечели с 25:23 точки. Във временното класиране в групата врачани заемат втора позиция с 18 точки, след 6 победи и 3 загуби. Лидер е тимът на „Монтана” с 23 пункта. В следващия кръг момчетата на Маргарита Илиева са домакини на аутсайдера ГРАД – Белоградчик. Двубоят ще се играе на 11 февруари – неделя от 14.00 часа във волейболното хале в спортен комплекс „Христо Ботев”.