”Партизан” шампион на „Неделна лига”

30 Април 2018, 18:32     0

„Партизан” спечели купата за първо място в „Неделна лига” на БАМФ-Враца.Последните три кръга от шампионата се играха в неделя в залата на ППМГ”Академик Иван Ценов”. Двубоите бяха много интересни и резултатни. Отбора на „Партизан” извоюва три победи над „Младост” с 6:1 ,4:1 срещу „Згориград Бойс” и 5:0 над „Скара бира”. Така партизаните събраха 24 точки и останаха недостижими на върха. Капитана Въло Вълов беше много доволен от спечелването на първи трофей от отбора. „Партизан” спечелиха златните медали и купата за шампион но получиха и квота за участие в най-силния турнир по мини футбол в България Шампионска лига.  Със сребърните медали се окичиха „Кранамакс”, които останаха само на три точки от шампионите. „Кранамакс” спечелиха и квота за Лига България за доброто си представяне.Купата за трето място завоюва „Фантастико” които събраха 15 точки колкото има и „Кафето тийм”. Фантастичните победиха съперника си в прекия мач с 5:4 и това им донесе третата позиция.Голмайстор на Неделна лига стана Радослав Георгиев от „Кранамакс” с 13 гола.Наградата за най-добър играч получи Ангел Петров от „Партизан”, най-добър вратар е Пламен Спасов „Кранамакс” а най-добре в защита се представи Христо Христов от „Партизан”. ”Игрис махала” получиха приза за феърплей , за поведението си през целия шампионат.Президента на БАМФ-Враца Александър Владимиров определи „Неделна лига” като един от най-успешните първенства по мини футбол във Враца до сега.