Грациите на „Анелия” с купа за комплексен победител

19 Декември 2017, 16:08     0

Гимнастичките от ЖКХГ „Анелия”-Мездра спечелиха купата в комплексното класиране на 13-ия турнир „Коледни звездички“. Надпреварата се проведе във физкултурния салон на на ОУ „Христо Ботев“ в железничарския град. Възпитаничките на Лили Николова, Цветелина Цинцарска и Христина Стоянова завоюваха 14 златни, 4 сребърни и 2 бронзови медала. Участничките бяха разделени в осем възрастови групи – от 5 до 15 години, както и в две категории – двойки и тройки. При най-малките победата и при двойките и при тройките спечелиха грациите от столичния „Ритмика” съответно с 12.85 и 12.95 точки. При 6-годишните гимнастички златните медали завоюваха момичетата на „Анелия“ – Мездра – при двойките, а златото при тройките спечелиха представителките на СК „Гълъбово“. Грациите от Гълъбово нямаха конкуренция при двойките до 7 години, а СК „Елегант“ – Плевен грабна златото при тройките.