Две загуби за юношите на” Ботев” Враца

30 Март 2018, 18:17     0

„Ботев” Враца претърпя тежко поражение от „Литекс” в Ловеч с 0:7 в среща от 11-я кръг на зона „Велико Търново” при U11. Първото полувреме  бе много равностойно независимо от инкасираните две попадения във вратата на врачани. Домакините вкараха 2 гола във 2-та и последната минута преди почивката. През втората част след третото и четвъртото попадение, гостите рухнаха. Гостите играха много притеснено срещу ловчанлий, и не успяха да покажат уменията си на терена. 3 от головете станаха след корнери пред вратата на Литекс, последвани от бързи контраатаки. Ботевци  направиха само един фаул за целия мач срещу 15 на съперника. Донякъде причина за загубата е и нарушената подготовка заради лошото време, вкарало отбора за тренировки в залата за 2 седмици. "Литекс" събра 18 т. и се изкачи на върха във временното класиране, „Ботев” остана с 9 т. Още една загуба инкасираха ботевци, при U15 врачани отстъпиха с 0:5 отново на „Литекс”.