„Ботев” и „Банско” не се победиха

19 Февруари 2018, 17:02     0

„Ботев”-Враца и „Банско” не успяха да излъчат победител и завършиха наравно 2:2 в контролна среща. Двубоят се игра на стадиона в столичния квартал Требич. Врачани откриха резултата още в 7-ата минута. Спас Георгиев центрира отдясно и Атанас Кабов засече топката и я прати в мрежата на „Банско” за 1:0. В 16-ата минута момчетата на Сашо Ангелов удвоиха преднината си. Иван Колев подаде на Петър Атанасов, който напредна през центъра, озова се сам срещу вратаря и не сгреши за 2:0. Това като чели успокои врачани и след попадението последва спад в играта им, от което се възползва третодивизионният тим. В 18-ата минута „Банско” върна един гол от пряк свободен удар, а в 38-ата минута изравни след центриране отдясно и неразбирателство в отбраната  на „Ботев”.  През втората част наставникът на врачани Сашо Ангелов направи много смени, което се отрази на качеството на играта. Това бе последна проверка за врачани преди старта на пролетния дял от шампионата във Втора професионална футболна лига. В събота – 24 февруари тимът на „Ботев” гостува на аутсайдера „Нефтохимик”- Бургас. Двубоят започва от 14.00 часа.