Без изненади в първия кръг по мини футбол при ветераните

11 Декември 2017, 13:44     0

Без изненади премина първият кръг от първенството на БАМФ - Враца - Лига Ветерани. Шест отбора се включиха в надпреварата, като срещите се играха в спортната зала на ППМГ „Акад. Иван Ценов”. В първия двубой тимът на „Скрита Сила” надигра с 4:0 състава на „Атлетик 1996”. С хеттрик за победителите се отличи Петър Андровски, а веднъж се разписа и Пламен Цветков. Вторият мач бе спечелен от фаворита „Ботев 93”, който разгроми с 12:2 тима на „Evergreen”. Първата част бе изключително интересна, като завърши при резултат 3:2 в полза на „Ботев 93”. След почивката селекцията на Вангел Христов не даде никакъв шанс на противника и спечели убедително срещата. Цветомир Ралков и Вангел Христов направиха по 1 хеттрик, по два пъти се разписаха Ивайло Димитров и Георги Коцев, по веднъж точни бяха Валентин Лилов и Ангел Петров. За отбора на  „Evergreen” с два гола се отчете Борис Райчев. В последния мач от първия кръг тимът на „Кафето” победи с 5:3 „Скара Бира”. С четири попадениня се отличи  Георги Янев, а веднъж точен бе Иван Иванов. За отбора на „Скара бира” на два разписа Ивайло Малджански, а един гол добави и Тихомир Машов. Двубоите от втория кръг в Лига Ветерани на БАМФ - Враца ще се играят на 16 декември, а от третия - на 6 януари, отново в спортната зала на ППМГ „Акад. Иван Ценов”.