Без изненади в първенството при ветераните

21 Февруари 2018, 15:42     0

„Ботев 93” записа осма поредна победа в първенството на Лига Ветерани на БАМФ - Враца. Селекцията на Вангел Христов надигра с 5:2 втория във временното класиране отбор на „Кафето”. Двубоят започна с гол в 11-ата минута на Цветомир Ралков. Три минути по-късно Милен Бельов удвои преднината на „Ботев 93”, а в 18-ата минута отново той бе точен за 3:0. Кръстьо Кръстев върна едно попадение за „Кафето” в 26-ата минута, а две минути по-късно Иван Иванов се разписа за 3:2. В 30-ата и 31-ата минути с два гола Георги Коцев оформи крайното 5:2 в полза на „Ботев 93”. В другия мач от осмия кръг съставът на „Скрита Сила” победи „Скара Бира” с 6:3. До 13-ата минута „Скрита Сила” поведе с 3:0 с попадения на Петър Андровски, Венцислав Златков и Милен Милетиев. Деян Мончовски върна едно попадение в 14-ата минута, но в 27-ата Методи Дешев се разписа за 4:1. Три минути по-късно Андровски вкара за 5:1, а в ответната атака Ангел Ангелов намали на 5:2. В 37-ата минута Петър Андровски оформи своя хеттрик за 6:2, а в 38-ата минута Никола Христов отбеляза за крайното 6:3. В последния мач от кръга „Атлетик 1996” надигра „Evergreen” с 2:1. Двубоят бе изключително оспорван. Противно на очакванията аутсайдура „Evergreen” откри резултата. Точен за 0:1 бе Ивайло Иванов в 29-ата минута. В 35-ата минута обаче Александър Младенов възстанови равенството, а в 44-ата минута Цветан Атанасов оформи крайното 2:1. „Ботев 93” продължава да е лидер в класирането с пълен актив от 24 точки и голова разлика 66:25. Втори е тимът на Кафето с 16 пункта и голово съотношение 42:30. На точка по-малко е съставът на „Скрита Сила”, чиято голова разлика е 28:24. Последните три места заемат отборите на „Атлетик 1996”, „Evergreen” и „Скара Бира”. Според предварителната програма двубоите от 9 кръг ще се играят на 4 март, но може да настъпи промяна, тъй като по същото време ще се проведе и турнирът посветен на Националния празник – 3-ти март.